Dodaj swoją firmę

To nic nie koszyuje.

Dodaj swoja firmę do

katalogu za darmo.


__________________________________

Pomoc dla Kasi Kuźma

Przedłużanie rzęs wraz z kursami przedłuzania rzęs oraz makijażu w Nowym Sączu


Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs - Katarzyna Barth

ul. Gwardyjska 20
33-300 Nowy Sącz
kom.: 512 344 622
e-mail: biuro@katarzynabarth.pl
www: katarzynabarth.pl

Już od kilku lat w Centrum Wizażu i Stylizacji Rzęs w Nowym Sączu, dbamy o to aby nasze klientki były zadowolone z naszych usług, a każda chwila spędzona w naszym salonie urody dawała im przyjemność i oczekiwany relaks. Dzięki temu, że do naszej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją, zyskujemy coraz większą ilość klientek a nasze usługi cieszą się bardzo dużą popularnością.

Świadczymy usługi m.in.:

  • makijażu (dziennego, wieczorowego, ślubnego)
  • wizażu rzęs,
  • przedłużania rzęs,
  • hennę brwi oraz regulację brwi,

Wszystkie te usługi wykonywane są przez profesjonalnie przygotowany personel, przy użyciu najnowszego rodzaju sprzętu. Dzięki temu mamy pewność, że nasze klientki w Nowym Sączu będą bardzo zadowolone z wykonanych przez nas zabiegów, a ich uroda będzie świecić pełnym blaskiem.

Od niedawna najbardziej popularnym zabiegiem jest przedłużanie rzęs świadczone w naszym salonie w Nowym Sączu. Wykonujemy je metodami, które gwarantują wspaniały efekt wizualny na bardzo długi czas. Ponad to w naszym salonie bardzo  często oferujemy przedłużanie rzęs w wyjątkowo niskich cenach przy najwyższych rabatach na rynku.

Ponadto możemy pochwalić się iż nasz salon kosmetyczny wybiera bardzo duża liczba Panien młodych, które oczekują makijażu ślubnego na bardzo wysokim poziomie. Makijaż ślubny realizujemy przy użyciu najwyższej jakości kosmetyków a nasz personel dba o miłą atmosferę dzięki czemu Panna młoda czuje się zrelaksowana i nie dają się jej we znaki stres czy przemęczenie.

Jeśli oczekujesz obsługi na najwyższym poziomie, przy wyjątkowo niskich cenach oraz dużej dostępności skontaktuj się z nami a wybierzemy dogodny termin oraz interesujące Cię zabiegi. Na pewno będziesz usatysfakcjonowana z naszego makijażu ślubnego czy przedłużania rzęs oraz wyjątkowo atrakcyjnych kursów wizażu oraz kursu makijażu świadczonych na terenie miasta Nowy Sącz. Serdecznie zapraszamy

 

Komentarze:

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz: 

« powrót

Pogoda na Śląsku
Zmień miejscowość 
Katowice
Częstochowa
Gliwice
Zabrze
Rybnik
Tychy
Jastrzębie-Zdrój
Bielsko-Biała

AN Studio Anna Michura - Pracownia architektoniczna

Fundacja EUROPA

Scanpol Construction Sp. z o.o. - producent pomp

Nowoczesne Centrum Medyczne Diagnostyczno-Zabiegowe

PROMASK

Archeolog Śląsk
Dodaj swój baner
 
 

© 2022 naszaslask.info

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu oraz polityki cookies.